Modellbåt 1960-tal

360677

MODELLBÅT, 1960-tal, engelsk polisbåt, elmotor, trä, längd ca 72 cm, stativ medföljer

Slitage, smärre detalar saknas, överföring till propelleraxel saknas

Diverse, Leksaker

Rum 8

Modellbåt 1960-tal

Budhistorik (4 bud)

2323505
450
2320067
2312071
2309576

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.