Harald Lindberg oljemålning

360675

HARALD LINDBERG (1904-1976): "Afton vid strömmen" signerad och daterad Harald Lindberg -54, olja på pannå, ca 33 x 44 cm

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2326370
5 600
2325406
5 400
2325406
5 200
2326368
5 000
2325406
4 200

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.