Karin Broos serigrafi

360673

KARIN BROOS (född 1950), "Den gula strömmen 2", färgserigrafi, signerad och numrerad 3/90, 38x59 cm

Rum 22

Karin Broos serigrafi
Budhistorik (7 bud)
2323208
8 000
2323207
7 800
2323206
7 600
2321863
7 400
2316280
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.