Ram 1800-talets slut

360660

RAM, 1800-talets slut, förgylld, innermått ca 49x40, yttermått 80x71 cm

Skador, slitage

Diverse

Tavelvagn 16

Ram 1800-talets slut

Budhistorik (17 bud)
2323978
2315271
2323977
2315271
2323975
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.