Richard Ryan

360655

RICHARD RYAN (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 14/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Rum 9

Richard Ryan
Budhistorik (31 bud)
2323660
3 400
2323658
3 200
2323657
2323654
2 800
2323489
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.