Buddhaskulptur

360647

BUDDHASKULPTUR, 19/2000-tal, Thailand, förgylld, dekor av folierat glas, 2-delad, höjd ca 70 cm

Torrspricka, slitage

Diverse

Rum 16

Buddhaskulptur

Budhistorik (14 bud)
2323568
900
2323558
850
2323567
850
2323558
2323565
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.