James Coignard färgetsning

360641

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), Mannequin ouverture, färgetsning med carborundum, signerad och numrerad J. Coignard 3/60, bladstorlek 38x28 cm
Litteratur: Bergström 200

Fack 1

James Coignard färgetsning
Budhistorik (19 bud)
2324447
1 300
2324346
2324305
2324084
2324299

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.