Sven-Arne Hökenström

360635

SVEN-ARNE HÖKENSTRÖM "Höken" ( född 1947): Komposition, signerad Höken, olja på pannå, 70x50 cm

Fack 43

Sven-Arne Hökenström

Budhistorik (8 bud)
2323847
650
2323846
600
2323841
550
2323836
500
2323814
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.