Sven-Arne Hökenström

360633

SVEN-ARNE HÖKENSTRÖM "Höken" ( född 1947): Arbetsområdets storlek, signerad Höken, olja på duk, ca 50x70 cm

Fack 10

Sven-Arne Hökenström

Budhistorik (6 bud)
2323544
950
2323540
900
2323501
850
2323442
2315922
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.