Fotografier och litografier

360632

FOTOGRAFIER, LITOGRAFIER, TECKNING, 5 st, signerad och inskriptioner, bl.a. BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967), variernade mått

Slitage

Konst, Fotografi

Fack 40

Fotografier och litografier

Budhistorik (1 bud)

2323191
2016-02-12 08:28:39

2016-02-12 kl 17:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.