Sven-Arne Hökenström

360630

SVEN-ARNE HÖKENSTRÖM "Höken" (född 1947): Komposition, signerad Höken, olja på pannå, 70x50 cm

Rum 7

Sven-Arne Hökenström

Budhistorik (4 bud)

2323605
500
2323584
2323583
2323298

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.