Lars Tärning stilleben

360629

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med krusbär, signerad och daterad Lars Tärning -01, skiktmåleri på pannå, 21 x 54 cm

Fack 26

Lars Tärning stilleben

Budhistorik (15 bud)
2323734
950
2323598
900
2323214
850
2322324
2319504
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.