Lasse Johnson oljemålning

360627

LASSE JOHNSON (1899-1992): Motiv från Klara kyrka, signerad och daterad Lasse Joonson 1932, olja på duk, ca 76x87 cm

Fack 34

Lasse Johnson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2325931
650
2324489
600
2325907
600
2324489
550
2325905
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.