Erik Detthow

360626

ERIK DETTHOW (1888-1952): Dam i parasoll, signerad och daterad 1917, 20/50, etsning, ca 16,5x10 cm

Fack 14

Erik Detthow
Budhistorik (10 bud)
2323517
2308406
2308405
950
2308404
900
2308403
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.