Lars Tärning stilleben

360625

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med vinbär, signerad och daterad Lars Tärning -90, skiktmåleri på pannå, 20 x 51 cm

Fack 5

Lars Tärning stilleben

Budhistorik (16 bud)
2323701
950
2323710
900
2323701
850
2323213
2322321
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.