Carl Müller Baumgarten oljemålningar

360623

CARL MÜLLER-BAUMGARTEN (1879-1964): (2), Kustbilder med fiskare, signerade, olja på duk, vardera ca 29 x 45 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Budhistorik (9 bud)
2324773
2324758
2324756
1 400
2324755
2319926

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.