Tennsoldater

360622

TENNFIGURER, 1900-talets första hälft, bl.a Tenngjuteriet Mars, Gamla Santessonska Tenngjuteriet, mm, ett antal fabriksförpackningar

Diverse skador

Diverse, Leksaker

Visas på begäran

Tennsoldater

Budhistorik (27 bud)
2341427
7 600
2341447
7 400
2341427
7 200
2341440
7 000
2341427
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.