Lars Tärning stilleben

360621

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med krusbär och hallon, signerad och daterad Lars Tärning -10, skiktmåleri på pannå, 8, 5 x 23,5 cm

Monter 11

Lars Tärning stilleben

Budhistorik (19 bud)
2324512
1 400
2324511
1 300
2324500
2324499
2324360

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.