Lars Tärning oljemålning

360617

LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med apelsiner, signerad och daterad -13, skiktmåleri på pannå, rund, diameter 33 cm

Rum 22

Lars Tärning oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2324072
1 400
2324082
1 300
2324072
2324080
2324072

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.