Ulf Malmgren oljemålning

360603

ULF MALMGREN (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Nathalie", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 61x45 cm; oramad

Tavelvagn 16

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2323966
700
2312257
650
2323965
650
2312257
600
2323938
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.