Max Walter Swanberg liotgrafi

360602

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Komposition, signerad, 23/300, färglitografi, 88x60 cm

Fack 39

Max Walter Swanberg liotgrafi
Budhistorik (7 bud)
2323987
600
2323536
550
2322622
500
2322338
450
2321833

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.