Victoria Westberg oljemålning

360597

VICTORIA WESTBERG (1859-1941), "Inlopp till Stockholm", monogramsignerad och daterad VW 1888, olja på duk, 50 x 59 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Victoria Westberg oljemålning

Budhistorik (24 bud)
2323465
2 400
2323479
2323465
2323472
1 900
2323465
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.