Rolf Smedman blandteknik

360593

ROLF SMEDMAN (1929-2000): Laxfisk, signerad och daterad Rolf Smedman 1971, blandteknik, ca 13x36 cm

Tavelvagn 2

Rolf Smedman blandteknik

Budhistorik (21 bud)
2326527
3 200
2326616
2326527
2 800
2326477
2 600
2326477
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.