Rolf Smedman oljemålning

360592

ROLF SMEDMAN (1929-2000): "Strandskator och tärnor", signerad och daterad Rolf Smedman 90, olja på duk, ca 38x46 cm

Tavelvagn 3

Rolf Smedman oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2326042
2321164

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.