Barbara Ur Piwarska oljemålning

360586

BARBARA UR PIWARSKA (Polen, född 1933): Komposition, signerad och daterad 1973, olja med collage, ca 45x29 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (15 bud)
2326899
2318100
2318100
900
2326706
850
2318100

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.