Figuriner Bing & Gröndal

360583

BING & GRÖNDAL, 3 fågelfiguriner samt ett fat med krabba, 2 fågelfiguriner 1900-talets mitt övrigt 1900-talets senare del, porslin, 1.a sortering

Smärre nagg på blåmesens stjärt

Keramik/Porslin

Monter 12

Figuriner Bing & Gröndal

Budhistorik (7 bud)
2323823
2318511
900
2318510
850
2318509
2318508
700

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.