Fat med djurfigurer

360580

FAT/ASKFAT med djurfigurer, 6+2 st., 1900-talets mitt, porslin

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Monter 11

Fat med djurfigurer

Budhistorik (2 bud)

2323824
2311906

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.