Malte Tolf Nyberg oljemålning

360574

MALTE TOLF NYBERG (född 1929): Komposition, signerad XII, olja på duk, ca 61x50 cm

Tavelvagn 2

Malte Tolf Nyberg oljemålning

Budhistorik (40 bud)
2327402
7 200
2321580
7 000
2327399
6 800
2321580
6 600
2327397
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.