Väggspegel 1800-tal

360567

VÄGGSPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, bronserad, dekor av skuren pärlbård, ca 36x30 cm
PROVENIENS: Långtora Gästgivaregård, Enköping

Smärre skador

Diverse, Speglar

Hylla 42

Väggspegel 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
2326653
1 300
2326652
2323228
2321017
2311722
450

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.