Spegellampetter 1800-tal

360565

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-tal, förgyllda, för 1 ljus vardera, ca 47x35 cm
PROVENIENS: Långtora Gästgivaregård, Enköping

Diverse, Speglar

Monter 9

Spegellampetter 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
2325904
5 800
2321370
5 600
2321370
5 400
2319469
5 200
2319469
4 200

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.