Grafiksamling

360564

GRAFIKSAMLING, större parti, diverse konstnärer, etsningar, litografier, m.m. varierande mått

Hanteringsveck ,skador

Rum 9

Grafiksamling

Budhistorik (9 bud)
2324777
700
2324801
650
2324777
600
2324793
550
2324777
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.