Christian von Thum hans efterföljare

360563

CHRISTIAN VON THUM (1600/1700.tal), hans efterföljare,
Guldet väges, olja på duk, 73 x 94 cm

Reva och lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Budhistorik (5 bud)
2343501
1 700
2339141
1 600
2326369
2326314
2325126

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.