Sauer oljemålning

360558

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Gamla Stan Stockholm, signerad och daterad Sauer 35, olja på pannå, ca 89x64 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 24

Sauer oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2326201
550
2318477
500
2325704
450
2318477
2311647

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.