Bernhard Dörries

360553

BERNHARD DÖRRIES (1898-1978), (9), litografier, signerade Bernard Dörries, bladstorlek 35x25 cm

Monter 16

Bernhard Dörries

Budhistorik (1 bud)

2313181
2016-02-08 00:35:21

2016-02-14 kl 20:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.