Etsning efter Luke Fildes

360551

LUKE FILDES (1843-1927), efter, La Zingarella, signerad O.H. -95, etsning, 24x16,5 cm

Monter 15

Etsning efter Luke Fildes
Budhistorik (2 bud)

2326778
2316358

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.