Axel Olson färglitografi

360550

AXEL OLSSON (1899-1986): Motiv med dörr och kvinna, signerad Axel Olson, numrerad HL 22/L, färglitografi, 16 x 33 cm

Fack 5

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2324411
450
2320867
2307004
2320865
2307004

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.