Roland Svensson färglitografi

360539

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarnatt", signerad Roland S, 25/40, färglitografi, 23 x 35 cm

Gulnad

Fack 20

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (14 bud)
2324856
900
2324854
850
2321959
2324850
2321959
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.