Sybord 2 st

360536

SYBORD, 2 st., snarlika, Karl Johan, 1800-tal, höjd 77 cm, 54,5x35,5 cm resp 56,5x38 cm.

Fanérskador, lagningar

Rum 15

Sybord 2 st

Budhistorik (16 bud)
2324192
3 200
2315565
2315564
2 800
2315562
2 600
2315561
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.