Åke Lange Strandvägen Stockholm

360531

ÅKE LANGE (1909-1975): Strandvägen - Stockholm, gelatinsilverfotografi, vintage, 16x22,5 cm
PROVENIENS: Fotografens familj. Detta är enligt uppgift ett unikat ur Åke Langes kvarlåtenskap. Stämpelsignerad på passepartout, oramad

Konst, Fotografi, Stockholmiana

Budhistorik (19 bud)
2314374
1 800
2319119
1 700
2314374
1 600
2319118
2314374
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.