Åke Lange NK Farsta

360528

ÅKE LANGE (1909-1975): Nordiska Kompaniet - Farsta, gelatinsilverfotografi, vintage, 23x16 cm
PROVENIENS: Fotografens familj. Detta är enligt uppgift ett unikat ur Åke Langes kvarlåtenskap. Stämpelsignerad på passepartout, oramad

Bristningar

Monter 11

Åke Lange NK Farsta

Budhistorik (7 bud)
2320725
2319727
950
2319115
850
2314245
700
2311417
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.