Åke Lange

360527

ÅKE LANGE (1909-1975): efter, Solbadare, stämpelsignerad Lange, c-print, ca 30,5x48 cm;
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Fotografi

Tavelvagn 5

Åke Lange

Budhistorik (8 bud)
2309317
2316453
2309317
1 900
2316451
1 800
2309317

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.