Carl Eldh

360517

CARL ELDH (1873-1954): efter, "Carl von Linné" otydligt signerad samt C.J. Eldh, gips höjd ca 32 cm.

Lagad arm, slitage

Konst, Skulpturer

Monter 12

Carl Eldh

Budhistorik (2 bud)

2318163
2307419

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.