Arvid Johansson

360514

ARVID JOHANSSON (1852-1923): Kustlandskap i månsken, signerad, olja på duk, ca 72x121 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Arvid Johansson

Budhistorik (37 bud)
2323688
8 200
2323684
8 000
2323687
8 000
2323684
7 800
2323682
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.