Vintersol i skogen

360513

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vintersol i skogen, signerad och daterad Bholin -10, pastell, ca 73x50 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 36

Vintersol i skogen

Budhistorik (3 bud)

2324627
2322985
2308738

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.