Georg Lodström

360512

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Kustlandskap, signerad Lodström 46, olja på pannå, ca 53x64 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Georg Lodström

Budhistorik (5 bud)
2324754
600
2324532
550
2324532
2324491
2323613

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.