Elis Wallin

360510

ELIS WALLIN (1888-1972): Vinterbild Stockholm, signerad och daterad Ellis Wallin -74, olja på duk, ca 45x55 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Elis Wallin

Budhistorik (20 bud)
2324530
2324763
1 400
2324530
1 300
2324761
2324530

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.