Wilhelm Von Gegerfeldt

360509

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Bondgård med höns, signerad, olja på duk, ca 45x65 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Wilhelm Von Gegerfeldt

Budhistorik (2 bud)

2311607
4 200
2306806

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.