Axel Nilsson

360492

AXEL NILSSON (1889-1981): Knöbäck, signerad och daterad Axel. Nilsson -52, olja på pannå, ca 45x54 cm

Rum 6

Axel Nilsson

Budhistorik (8 bud)
2321325
2321323
2 800
2321309
2 600
2314312
2 400
2314307

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.