Kustlandskap med Fritiof Schüldt

360490

FRITIOF SCHÜLDT (1895-1978): Kustlandskap med tallar, signerad Schüldt, olja på duk, 55x47 cm

Tavelvagn 6

Budhistorik (16 bud)
2319412
2 600
2319324
2 400
2319409
2 400
2319324
2319406

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.