Kuststad

360486

LARS ERIK LARSSON (1912-1971): Kuststad, signerad L Larsson, olja på duk, ca 47x67 cm

Tavelvagn 5

Kuststad

Budhistorik (2 bud)

2324297
2318808

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.